מקומות עבודה רבים רוכשים מתנות שונות לעובדיהם כאות הערכה על פועלם. רוב העובדים ומבצעים את המיטב ועובדים קשה, כדי לקדם את העסק בו הם עובדים וזאת בהתאם לתפקיד שלהם.

מתנות מושלמות לכל מטרה

היצע המתנות הוא רחב מאד וההנהלות מחפשות תמיד מתנות ייחודיות עבור העובדים שלהם, כדי להתאים זאת לעובדים שהם יקרים לליבם וחשוב להם להביע את שביעות הרצון שלהם מהמאמץ המשותף של כולם שיוצר פאזל אחד יעיל ונאמן.

בתקופת הקורונה עובדים רבים עבדו מהבית ונקרעו בין המחויבות למקום העבודה לבין המחויבות המשפחתית, במיוחד כשהילדים היו גם כן בבית. לכן מקומות עבודה רבים פינקו את העובדים ושלחו להם מדי פעם ערכות יצירה עבור הילדים, אופציה להזמנת ארוחות טעימות הביתה ומשלוחים של גלידות כשהעובדים או הילדים היו בבידוד. הרגישות הזו מעניקה לעובדים תחושה נפלאה ולא פחות מכך גם ההנהלה חשה סיפוק עצום, לאחר ביצוע מהלכים מסוג זה.

סוגים שונים של מתנות

בין המתנות הפופולריות אפשר לרכוש לעובדים מוצרים איכותיים למטבח ולבית כמו מכשיר להכנת צ'יפס ללא שמן, סירים המתאימים לכיריים אינדוקציה, שואב אבק בעל יניקה מאסיבית, מצעים זוגיים או לילדים, צידניות לפיקניקים, אוהלים לקמפינג ועוד.

לנוחותם של העובדים הם מקבלים רשימה של כמה אופציות וכל אחד מהם בוחר את המוצר שהוא הנכון ביותר עבורו על פי הצורך. כל המתנות הן בערך כספי זהה.

מתנות יוצאות דופן

מתנה אינה חייבת להיות פריט מוחשי, אפשר לרכוש עבור כל העובדים כרטיסים להופעת סטנדאפ נפלאה של הדר לוי כדי שהם ייהנו מערב שכולו צחוקים מתחילתו ועד סופו, הופעה של זמר נהדר כמו שלמה ארצי שתמיד כיף לשיר אתו. אופציות פופולריות נוספות הן השתתפות בסדנה כמו סדנת קוקטיילים מוצלחת שעושה שמח בלב וגם שותים משקאות מצוינים, סדנה להכנת תבשילים ועוד.

חשיבה נוספת היא הענקת שובר להכנת חוברת כרוכה של תמונות זוגיות או משפחתיות. על פי ההנחיות באתר, העובד מבצע סריקת תמונות ספציפיות שאהובות עליו. מוסיף לכך את המלל הרלוונטי וכך לאחר פרק זמן קצר הוא יצר חוברת יפהפייה ואותנטית המתאימה להגשה ביום הולדת או בכל חג.

סדנה לקראת חג השבועות

כאשר מתקרבים לחג השבועות מקומות עבודה רבים מציעים לקיים סדנה פרונטלית של הכנת פשטידות, חביצה של גבינות, פיצות, פסטה עם גבינות ועוד. אפשר לתאם סדנה גם בזום אשר מפעילה את ההורים עם הילדים. העובדים מקבלים מראש הביתה ערכה להכנת עוגת גבינה והשף המיומן מסביר לילדים ולהוריהם את שיטת העבודה. כך במהירות הם מערבבים את כל חומרי הגלם על פי ההנחיות שלו ולאחר מכן מכניסים את התבנית לתנור. כאשר כל בני הבית אוכלים את העוגה שהוכנה לקראת חג השבועות, אין גבול לשמחה של כולם.